O Nas


Spotkajmy się w tym roku na hakatonie Code for the Kingdom! Organizatorów i współpracowników łączy wizja działania, wykorzystującego najnowsze technologie na rzecz społeczeństwa, wspólnot, rodzin oraz życia duchowego. Chcemy brać udział w tworzeniu i propagowaniu innowacyjnych rozwiązań, wspieraniu przedsiębiorczości wśród grup połączonych wspólną ideą. Zamierzamy zaprząc technologię do służby w kwestiach naprawdę ważnych, doniosłych społecznie.

Pierwszy w Polsce hakaton Code for the Kingdom jest częścią większego projektu, w który wpisują się wydarzenia o zasięgu globalnym i regionalnym. Pierwszy ogólnoświatowy hakaton pod szyldem C4TK, zorganizowany w 2015 roku, zgromadził jednorazowo około 1500 uczestników. W hakatonach regionalnych, odbywających się od roku 2013, wzięło udział ponad 1000 osób. Ludzie w różnym wieku, różnych zawodów, obdarzeni różnymi talentami, używając nowoczesnych technologii, opracowali ponad 300 projektów, których celem było czynienie dobra. Ta największa w skali globalnej, inspirowana wiarą, współpraca w świecie techniki ma za zadanie zachęcać do użycia swoich umiejętności i poświęcenia czasu dla działalności misyjnej. Ma również wpływać na sposób myślenia przedsiębiorców, projektantów i innych osób działających w rzeczywistości wirtualnej w taki sposób, aby rozwijać kulturę przedsiębiorczości opartą na chrześcijańskich wartościach.

Przyjdź, weź udział i zmierz się z szeregiem wyzwań mających na celu uwolnienie więźniów, głoszenie Słowa Bożego, uzdrawianie chorych, nakarmienie głodnych, przyodzianie nagich oraz wsparcie Kościoła - Ciała Chrystusa.

Przyłącz się do nas; razem możemy tworzyć technologię, która ma znaczenie.

Powered by Eventbrite

Zostań sponsorem!


Nasza wspólnota jest zaangażowana we współpracę między kreatywnymi, innowacyjnymi ludźmi, sprawnie posługującymi się zaawansowaną technologią. Łączy i wspiera inicjatywy, które potrzebują ich talentów. Inspiruje nas posłanie, które odczytujemy w znakach czasu; Bóg dał nam talenty i uzdolnienia dla dobra Ciała Chrystusa, więc razem możemy osiągnąć to, czego On chce dokonać przez nas. Ty i Twoje uzdolnienia są niezbędne, aby efekty współpracy kilkuosobowych zespołów zaistniały w rzeczywistości duszpasterskiej, społecznej, przemysłowej lub w innych wspólnotach. Tam mogą stać się zalążkiem nowych inicjatyw i projektów.

Hakaton Code for the Kingdom poszukuje sponsorów każdego rodzaju, gotowych wpierać wydarzenie zarówno finansowo, jak i rzeczowo, poprzez mentoring i ekspercką wiedzę. To pozwoli zakończyć sukcesem nasz weekendowy maraton kodowania. Będziemy ściśle współpracować z głównymi sponsorami, gwarantując ważne dla nich korzyści.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani możliwościami sponsorowania tego hakatonu, chcecie podzielić się z nami swoimi oczekiwaniami, co do zakresu wparcia i promocji sponsora, prosimy o kontakt!

CONTACT US